Lista Draft Camp 2016

Poniżej listy poszczególnych Campów. Jeżeli coś jest nie tak pisz - ligawiatrow@gmail.com
Przypominamy o:
1. Formularzach online na już!
2. Zaliczkach do 30 kwietnia. (szczególnie Oleśnica 27.06 bo jest tam dużo osób chętnych na liście rezerwowej i chcemy wiedzieć co Im odpisywać.)
3. Kartach obozowych ze sobą.
4. Dobrej formie na obóz!

STAN NA 25 kwietnia

Oleśnica 27.06
Maksymilian Baczyński
Bartosz Biedal
Szymon Bielawski
Oskar  Bogucki 
Eryk Bryłka
Piotr Bukowski
Jakub Czapski
Piotr Dąbrowski
Maciej Duński
Jan Dziadowicz
Mateusz Gałkowski
Nikodem Garsztka
Jakub  Gąsiorek
Piotr Gdowiak
Kacper Gołębiowski
Wojciech Górski
Filip Grucela
Sergius Grudzinski
Mateusz Gruszczyk
Paweł Gryka
Maksymilian Grzelecki
Konrad Gumulak
Piotr Hałęza
Jakub Jakubowski
Jakub Janiszek
Aleksander Jano
Lukasz Januszewicz
Mikołaj Jucha
Antoni Jurek
Aleksander Juzwa
Karol Kamiński
Andrzej Karłowski
Jan Klima
Łukasz Kłaczek
Bartłomiej Knap
Piotrek Kneblewski
Jan Kosiński
Jan Kosowski
Kacper Koszałka
Maciej Kościński
Filip Krymarys
Jakub Kunze
Kamil Kwarciak
Jakub Latosiński
Jakub Lewandowski
Marcel Lipczyński
Olgierd Lisewski
Franciszek Łuczak
Mateusz  Maciejewski
Sandro Makhniashvili
Karol Malczewski
Rafał Markiewicz
Kacper Matoszko
Wiktor Mazik
Jan Mikołajczuk
Michał Minkiewicz
Marek Mitman
Kacper Mścisz
Filip Niczewski
Emanuel Niechwiedowicz
Marcel Nieczypor
Jakub Nowak
Bartosz Nowak
Jakub  Olejnik
Adam Paczuski
Piotr Palczewski
Szymon Pasik
Filip Pawełka
Sebastian Pietruszka
Kacper Piłat
Jakub Piotrowski
Wojciech Polachowski
Jakub Prandota
Krzysztof Ptasznik
Olaf Purzycki
Jakub Pyszniak
Damian  Rabsztyn 
Sebastian Sadowski
Jakub Siewniak
Radosław Skubiński
Jan  Sołtysiak
Mikołaj Styczeń
Jakub Suliński
Adam Szablewski
Michał Wachowiak
Kacper  Wacka
Maciej Walas
Marcel Wargocki
Jan  Wieczorek
Hubert Wojniak
Tomasz Wojs
Kacper Wosiński
Rafał Wróbel
Wojciech  Wydra
Jakub Zakrzewski
Miłosz Żebrowski
Jan Żebrowski

Oleśnica 8.07
Arkadiusz Adamczyk
Adam Al-Haj
Patryk  Baranowski 
Antek Batliński
Adam Bączkowski
Kacper  Bielecki
Konrad Boć-Orzechowski
Kacper Broś
Sebastian Brudny 
Dawid Brygider
Bartosz Celej
Krzysztof Chruściel
Krzysztof Ciszewski
Damian Dlugosch
Szymon Dobrosielski 
Maciej Domagała
Adam Dziedzic
Michal Dziki
Maciej Etmański
Jakub Finik
Rafał Fiuk
Tomasz Fortuna
Szymon Frankowski
Maciek Fugiński
Cyprian Galej
Michał Giec
Łukasz  Grzybowski
Damian  Horn
Bogdan Izrailewski
Jakub Jawor
Rafał Jezierski
Krzysztof Jopek
Michał Kalisiak
Karol Kamiński
Wiktor Kamiński
Wojciech Kamrowski
Artur Kijowski
Radosław Kogus
Patryk Korus 
Dariusz Kosel
Andrzej Kostuch
Mikołaj Krakowiak
Damian  Krawczyk
Kuba Krawczyk
Marcin Kryłowicz
Szymon Kukuczka
Wojciech Kuśmierz
Damian Kwiecień
Tomasz Le Thanh
Daniel Lisowski
Kuba Ludew
Radosław Łaba
Mikołaj Łakomiec
Jakub Malarczyk
Dawid Mielnicki
Piotr Miksa
Mateusz Mitura
Filip Muchiński
Kornel Naróg 
Adam  Niemira 
Kacper Nowak
Jakub Nowak
Dominik Olejnik
Tomasz Osada
Marcin Osienik
Daniel Owczarczyk
Daniel Perdek
Patryk Pielczyk
Hubert Puchniarz
Jacek Raczak
Piotr Rawski
Szymon Rosik
Paweł  Rudnicki
Jakub Rybak
Franciszek Rybarczyk
Kacper Sawicz
Bartosz Sikora
Mateszu Skalny
Paweł Skalski
Adrian Słabicki
Adam Struciński
Kamil Szczerbak
Stanisław Śmietana
Kacper Świdziński
Szymon  Tomczak
Jakub Wajner
Karol Węgorowski
Aleksander Wolszczak
Stanisław  Zagańczyk
Maciej Zając
Kacper Zając
Bartłomiej Zbierada
Dawid Zieliński
Dawid Zielonka
Kryspin Żurek
Michał Żywicki

Brodnica 8.07
Maks Stadler
Adam Anusewicz
Krystian Appel
Michał Appel
Dawid Barciński
Mateusz Bełz
Franciszek Bereda
Karol Bolibok
Mikołaj  Borówka
Julian Brzozowski
Kacper Burnecki
Bartłomiej Cania
Dawid Chęć
Mateusz Chmielewski 
Błażej Czerniewicz
Kacper Czuba
Maciej Danielewicz
Filip Dolewski
Michał Drewniak
Adrian Duszyński 
Jan Dziadowicz
Bartłomiej Dzieniesiewicz
Wojtek Dzierżak
Bartłomiej Fedorowicz
Michael  Feduk
Ben Gabrovic
Grzegorz Ganski
Jakub Gontarz
Konstanty Hasiak
Jakub Jagodziński 
Piotr Jakubczuk
Tadeusz Jankowiak
Kacper Jarek
Jan Jastrzebski
Franciszek Jastrzębski
Kazimierz  Jeleński 
Dudek Karol
Hubert Kijowski
Minseok Kim
Mateusz Kopik
Jan Korczyński
Przemek Kowalski
Igor Kozera
Dominik Krakowiak
Michał Krawczyk
Kamil Kubik
Witold Kulpiński
Bartłomiej Kwieciński
Adam Lisewski
Jakub Łuniewski 
Daniel Łyba
Witold  Łysak
Maksym Mańkowski
Aleksander Mentrak
Maciej  Modliński
Mateusz Munnich
Maciej Noga
Michał Nowak
Jakub Ostaszewski
Piotr Ożóg
Dawid Pietrusiński
Maciej Pilski
Michał Pyzik
Piotr Rdzanek
Igor  Rokosz
Patryk Rosołowski
Kacper  Roter
Jakub Saramak
Harry Siddons
Kacper Skobejko
Kamil Skrzypczak
Filip Socha
Tymoteusz Solarczyk
Adam  Soprych
Dawid Stasiński
Kacper  Szarkowicz 
Gracjan Szczepkowski
Antoni Szot
Kacper Szwenk
Michał  Szymański
Tymon Szymański
Michał Szymański
Martin Szymański
Albert Szymański
Wiktor Szyndler
Filip Śliwiński
Oskar Tomiczak
Wojciech Traczyński
Tomasz Urban
Mikołaj Włodarczyk
Paweł Woźniak
Tymoteusz Woźniak
Miłosz Zając
Bartłomiej Zakrzewski
Maciej Zarzycki
Kuba  Zieliński

Brodnica 19.07
Michał Adamowicz
Daniel Ali
Dominik Baranowski
Maciek Bartkiewicz
Przemysław Bedełek
Jakub Biel
Szymon Bramowicz
Bartosz Brandys
Maciej Cieślak
Patryk Czerniewicz
Maciej Domański
Mariusz Dorada 
Kacper Drewko
Mateusz Drożdż
Juliusz  Dumara 
Patryk Dunajewski
Mateusz Falkowski
Michał Fedorowicz
Paweł Fic
Tomasz Fic
Oskar  Foltanowicz 
Rafał Frątczak
Lucas Gabrovic
Wojciech Gac
Tomasz Gajewicz
Łukasz Gładyś
Jakub Gniadek
Jan Gorski
Maciej  Gryczanowski
Przemysław Jastrzębski
Maciej Jeziorski
Filip Jordan
Jan Kajkowski
Michał Kokosza
Marcin Korcz
Marcin Korpa
Paweł Kostjan
Bartosz Krajewski
Mikolaj Krawiecki
Bartosz Król
Maciej Kruchelski
Wiktor Leśniak
Oskar Lipień
Aleksander Lubowiedzki
Paweł Łukasik
Filip Małek
Bartłomiej Marciniak
Michał Markiewicz 
Damian Mielczarek
Maks Motel
Bartosz Mrowiec
Rafał Myśliński
Kacper Nowaczewski
Aleksander  Nowak
Łukasz Nowak
Michał  Pałczyński
Michał Pawlak
Szymon Petruczynik
Kajetan Piekarniak
Paweł Pietkiewicz
Marcin Piskorski
Igor Półtorak
Michał Prałat
Jakub Prałat
Daniel Przyzecki
Patryk  Reinholz 
Robert Rejniak
Kamil Roszyk
Dominik Rudowicz
Wiktor Sanok
Mikołaj Serek
Jakub Sienkiewicz
Bartosz Skalski
Szymon Skrzyniecki
Oliwier Słota
Dawid Smolak
Karol Sobotka 
Michał Sochalewski
Dawid Soliński
Paweł Stepnowski
Daniel Stupakiewicz 
Michał Szmanda
Mateusz Szpakowski
Krzysiek Szpigun
Piotr Szydełko
Michaś Szymański
Krzysztof Tworek
Vladislav Vazheievskiy
Jan Wanke
Łukasz Wilman
Wojciech Witkowski
Piotr Wojtalewicz
Tomek Wolański
Tomasz Wróblewski
Jakub  Wyszomierski
Piotr Żbikowski
Mateusz Żochowski

Brodnica 30.07
Alan Adamczyk
Patryk  Alexandrowicz
Tymoteusz Chmielecki
Krzysztof Chmielecki
Jakub Dzięgielewski
Michał  Gajcy
Aleksander Garbacz
Leszek Góra
Jakub Jarecki
Łukasz  Kania 
Stanisław Konopka
Jan Kosiński
Sebastian Kosior
Kacper Kownacki
Michał Kozicki
Łukasz Krawiec
Stanisław Kucharski
Janek Lejman
Marcel Michajłow
Kamil Michalski
Kacper Mielczarek
Adam Mularski
Krzysztof Nowicki
Norbert  Nowysz
Jakub Pellowski
Nikodem Piotrowicz
Maciek Polak
Marcin Porucznik
Filip Przybysz
Adam Przywieczerski
Igor Pszczółkowski
Maurycy  Rakowski
Rafał Stachyra
Filip Stachyra
Szymon Szadkowski
Michał Tarka
Jakub Wittstock
Bartosz Zapadka

Brodnica Junior 30.07
Łukasz Anusewicz
Bartosz Balasiewicz
Wiktor Bińkowski
Szymon Birek
Stanisław Boczarski
Jan Borowczyk
Jan Boruń
Mateusz Ceroński
Filip Ciechanowski
Tomasz Ćwiertka
Michał Domżoł
Michał Dragun
Bruno Granada
Oskar Hekkelstrand
Olaf Jass
Kacper Karauda
Adam Kierzkowski 
Dominik Kłusek
Kuba Kmieć
Jakub Kołakowski
Jan Kołodziej
Stanisław Król
Antoni Kucisz
Aleksander Kuderski
Franciszek Kwiatkowski
Franek Lewanty
Konrad Łazęcki
Andre Makhniashvili
Vladi Marinov
Mateusz Marjankowski
Łukasz Mordyński
Ryszard Niedziałek
Franciszek Onyszkiewicz
Mikołaj Paśnikowski
Franciszek  Pietrzak
Michał Piwowarski
Adam Pobudejski
Filip Proszewski
Franek Pyzel
Jakub Radoń
Ily Rafaeli
Oskar Ratyński
Mikołaj Redziak
Filip Rutkowski
Kamil Staszewski
Antoni Szostek
Kacper Szymański
Michał Szymański
Leon Tarchalski
Kacper Tarkowski
Gabriela Ufnal
Bruno Woźniak
Michał Wróbel
Mikołaj Wyjatek
Kuba Zawadzki 
Maksym Żabiński