Warsaw Basketball Ultimate Winners

Mistrzostwo - każdy do niego dąży. Niektórzy wręcz je zbierają i to na wszystkich szeblach swojej kariery. Poniżej przedstawiamy listę największych zwycięzców, biorąc pod uwagę wszystkie ligi WB (Liga Wiatrów, Draft Liga, Dzika Liga, Liga Amerykańska, Draft Camp):

 

7x Bartłomiej Fedorowicz

Sokoły (Dzika Liga): DzL1, DzL2, DzL4

Texas (Liga Amerykańska): LA5, LA6, LA7

New York (Draf Camp): DC4

STATS: http://www.warsawbasketball.com/dzika/view?z97

 

5x Patryk Tyburski

Monsun (Liga Wiatrów): LW7, LW8, LW9

New York (Draft Liga): DL7, DL8

STATS: http://www.ligawiatrow.pl/view?z164

 

4x Antoni Pytel

Tajfun (Liga Wiatrów): LW1, LW3, LW4, LW5

STATS: http://www.ligawiatrow.pl/view?z83

 

4x Michał Fedorowicz

Kentucky (Liga Amerykańska): LA1, LA2, LA3

Washington (Draft Camp): DC7

STATS: http://www.ligawiatrow.pl/view?z311

 

4x Adrian Roliński

Kentucky (Liga Amerykańska): LA1, LA2

Halny (Liga Wiatrów): LW10, LW11

STATS: http://www.ligawiatrow.pl/view?z232

 

4x Mateusz Marjankowski

Sokoły (Dzika Liga): DzL1, DzL2, DzL4

Washington (Draft Camp): DC9

STATS: http://www.warsawbasketball.com/dzika/view?z63

 

3x 29 zawodników:
Mateusz Bazydło (Monsun), Tomasz Czerniakowski (Monsun), Rafał Draganowski (Monsun), Adrian Ducek (Monsun), Karol Dziczek (Tajfun), Tomasz Gajewicz (Monsun), Karol Kaufman (Tajfun, Tsunami), Filip Nowociński (Monsun), Maciej Pluciński (Monsun), Jan Przerwa (Tajfun), Piotr Reszel (Tajfun), Jarosław Saczuk (Tajfun), Mateusz Szpakowski (Monsun), Michał Hausner (New York), Robert Surowiecki (Indiana, Seattle), Tomasz Zieliński (Indiana, Orlando), Lucas Gabrovic (Texas), Paweł Gryka (Texas), Tomasz Wojs (Texas), Jakub Asare (Sokoły), Paweł Staszelis (Sokoły), Lucjan Trojnar (Sokoły), Jan Dziadowicz (Skorpiony, Kobry, Washington), Kacper Szymański (Skorpiony, Kobry, Washington), Mateusz Bełz (Sokoły, Texas), Adam Lisewski (Washington, Dziki, Texas), Konrad Wigura (Kentucky, Halny), Bartosz Gutkowski (Tsunami, Orlando), Jan Kajkowski (New York, Halny)

 

Kolejne szanse na dopisanie się do powyższej listy jeszcze w tym roku szkolnym:

Final Four Dzikiej Ligi VII - 7 maja 2016, godzina 12:45, Koncertowa Arena

Draft do Ligi Amerykańskiej VIII - 14 maja 2016

Finał Ligi Wiatrów XII - 11 czerwca 2016

Finał Draft Ligi IX - 19 czerwca 2016

No i rzecz jasna przez całe wakacje na Draft Campach (od 27 czerwca do 7 sierpnia)

 

Rafał Jarkiewicz